Pirmieji žingsniai 


Programa poroms, kurios nekantriai laukia savo pirmagimio, bei tėvams, auginantiems vaikus iki 4 metų

Ankstyvasis mažylio auklėjimas turėtų tapti dideliu džiaugsmu ir tėvams, ir kūdikiui. Kūdikis, auklėjamas geru tėvų pavyzdžiu, nuo pat pirmųjų dienų giliai įsisavina šią patirtį ir auga laimingu, atsakingu ir gėrio siekiančiu žmogumi. Taip pat svarbu vaiką auklėti visapusiška asmenybe, o ne tik lavinti jo atskirus sugebėjimus, pavyzdžiui, protinius ar muzikinius. Tokiais esminiais principais paremta „Pirmųjų žingsnių“ programa. Tai labai praktinis kursas, padedantis išugdyti pagrindinius vaiko įpročius: tvarką, miego ritmą, gerus valgymo bei higienos įpročius.

Programos metu nagrinėjamos temos
  1. Keturi pagrindiniai įpročiai
  2. Temperamentas ir genetika
  3. Komunikavimas šeimoje
  4. Broliai ir seserys
  5. Žaidimo vaidmuo vaiko gyvenime
  6. Valia ir drausmė
  7. Darbas ir šeima
  8. Jautrumo ir doros ugdyma

PROGRAMOS TRUKMĖ

Šeimų užsiėmimai organizuojami vieną kartą per savaitę, darbo dienų vakarais ir vyksta ne ilgiau nei 1 val. 20 min. Iš viso suplanuota 15 šeimų susitikimų, kurie tęsiasi 15 savaičių. Esant švenčių laikotarpiui, daroma pertrauka ir susitikimai nukeliami į sekančią savaitę.

Užsiėmimai organizuojami dviem etapais. Pirmosios grupės studijas pradeda spalio mėnesį, vėliau susibūrusios grupės – vasario mėnesį. Vasaros metu užsiėmimai nevyksta. Kursą privalo lankyti abu tėvai.

REGISTRACIJA į Pirmųjų žingsnių programą